בחירת העורכים

HR Growth: הסוף לנשירת השיער שלך?

כל האמור כאן אינו מהווה התוויה רפואית אלא תמצות מאמרים מדעיים המובאים כאן מכוח חוק חופש המידע. המידע אינו מהווה הנחיה רפואית או המלצה לטיפול. אנשים הנוטלים תרופות לפי מרשם, נשים בהריון, נשים מניקות וילדים – יש להתייעץ עם רופא לפני השימוש.

מוצר ייחודי המשלב צמחי מרפא, ויטמינים, ומינרלים המעודדים את פעילותם של תאי הגזע האחראיים על צמיחת השיער וסיוע בחיזוק שורשי השיער. המוצר פועל באופן אפקטיבי, נותן מענה מתאים עבור גברים ונשים כאחד. הטיפול הממוצע אורך חצי שנה. השפעת המוצר תורגש לאחר שימוש עקבי של כשלושה חודשים.

סוף סוף המלחמה בנשירת שיער מקבלת חיזוק חיובי ע"י תוסף שמצליח לעשות משהו שהרבה ניסו לעשות ונכשלו. רוב הגברים והנשים בישראל סובלים מנשירת שיער והתקרחות שמתחילה ממיפרצונים קטנים שהולכים ומשתלטים על הקרקפת, עד שזה מגיע להתקרחות המלאה.

עבור רובם, ההתקרחות הזו "שנפלה" עליהם משום מקום, היא מאוד מפחידה ומבאסת עד מצב של לחץ נפשי, והם נזכרים עם דמעות בעיניים בימים שבהם היה להם ראש מלא בשיער, ורעמה שובבה ושופעת – אנו עדים לכך בתגובות ובמיילים שאנחנו מקבלים מגולשים באתר על בסיס יום יומי והדבר הראשון שאנחנו עושים זה לנסות לעודד אותם ולהסביר להם שהם לא לבד, והכתבה הזו סוקרת מוצר שאנחנו מרבים לשלוח את רוב הגולשים שלנו לקרוא כי היא סוג של אבן דרך במלחמה בנשירת שיער.

לצערם הרב, כיום הם עומדים מול מצב שבו השיער שלהם נושר בהדרגה ובאופן נחרץ מראשם. חלקם יחפשו, בייאוש אחר פתרון להתקרחות, וישקיעו המון שעות ברחבי האינטרנט כדי למצוא את הפתרון הנכסף: הם יבזבזו המון אנרגיה, כסף, ורצון טוב, אבל כל הניסיונות שלהם יהיו לשווא – מהר מאוד הם יגלו שאין תרופת קסם להתקרחות והם חייבים להשלים עם הגורל האכזר.

אבל… למזלנו אנחנו חיים בתקופה שהמדע באמת מתחיל לעשות קפיצות אדירות בתחום. ואנחנו מגיעים עם בשורות ותגובות גולשים שפשוט מדהימות:

לפני ואחרי חצי שנה של שימוש ב-HR Growth
ויקטור לפני ואחרי HR Growth
ענת לפני ואחרי HR Growth

תגובות גולשים:

"נשירת השערות במקלחת פסקה לחלוטין, השיער בקרקפת התחיל להתמלא והמפרצים אט אט החלו נסוגים" – חיון ו. כפר יונה

"אני משתמשת מזה חצי שנה בטבליות לשיער, הנשירה פסקה אמשיך בטיפול, ממליצה לכולם בחום" רחלי ח, פ"ת

לאחר שנות מחקר מעמיק מגיע מוצר ייחודי בשם HR Growth המבוסס על פורמולה טבעית שכל מטרתו היא להצמיח לכם את השיער, וגם למנוע את הנשירה שלו. נסו אותו, ואולי תקבלו בחזרה, את עצמכם, את השיער, את החיוניות וכמובן את הביטחון העצמי שלכם: כיום למדע יש מוצר לטיפול בנשירת שיער גם לנשים וגם לגברים.

ישראלים רבים מתמודדים עם בעיית ההתקרחות ונשירת שיער, כבר בתחילת שנות ה-20 לחייהם. ככה, ביום בהיר אחד אתם מסתכלים במראה ורואים את השיער הדליל, המפרצים המעמיקים, הקרקפת המקריחה, ואת אובדן השיער שעד לא מזמן צמח על ראשכם – ועכשיו הוא פשוט נושר לקרקעית של המקלחת.

כל מה שאתם רוצים זה למצוא את הפתרון, התרופה, או במקרה הכי קיצוני – ההשתלה: למצוא את התכשיר האחד הזה שיחזק את שורשי השיער, יצמיח את שיערכם מחדש וימנע את נשירתו בעתיד.

בדיוק כאן נכנס לתמונה התכשיר ה-HR Growth: התכשיר שיכול לעזור לכם להגשים את החלומות ונוצר במיוחד באופן שעשוי לסייע בהצמחת שיער, לחזק את השיער הקיים, להצמיח שיער חדש על ראשכם, ולהחזיר לכם את הביטחון העצמי (הוא מיועד גם לגברים וגם לנשים), ולהבדיל מהרוב המוחלט של המוצרים האחרים – יש לו גיבוי מדעי כתוצאה ממחקר קליני.

הוא נועד בשביל לעזור לכם להתאהב בעצמכם מחדש.

פורמולת ה-HR Growth: הפורמולה שתצמיח לך שיער? צפו בוידאו

פורמולת ה-HR Growth היא פורמולה טבעית וייחודית שעשוייה לסייע במניעת נשירת שיער. הפורמולה מורכבת משילוב של ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא, אשר מעודדים את פעילות תאי הגזע האחראיים על צמיחת השיער ומסייעים בחיזוק שורשיו.

איך ומתי משתמשים בפורמולה ולמי זה בכלל מתאים?

בחורה מסתכלת למעלה ועושה מבט של שאלה

מוצר ה-HR Growth פועל באופן אקטיבי ונותן מענה מתאים לגברים ונשים כאחד, כאשר אתם רשאים לנסות ולהשתמש בו כדי לקבל איכות חיים טובה יותר לכם ולשיער שלכם.

אופן השימוש המומלץ במוצר הוא באמצעות בליעת קפסולה אחת ביום למשך 6 חודשים (180 קפסולות) כשכל מארז מגיע בשלושה בקבוקים – 30 קפסולות בכל בקבוק.

מבחינת זמן הטיפול, כדי להשיג את התוצאה המיטבית, הטיפול הממוצע במוצר אורך כחצי שנה, השפעת המוצר תורגש כבר לאחר שימוש עקבי של כ-3 חודשים. עקב הזמן שבו לוקח למחזור הזקיק לנשור ולגדול מחדש חזק יותר וטוב יותר. (מחזור החיים של הזקיק).

שלבי ההתקרחות של נורווד-המילטון

סולם נורווד המילטון תמונה

אצל חלק גדול מהגברים ההתקרחות פורצת בכמה שלבים: בשלב הראשון היא מופיעה כמפרצים בקודקוד או בקדמת הקרקפת ובהדרגה היא מתפשטת לחלקים נוספים בראש עד שאנחנו נותרים קרחים לגמרי, וכל מה שנשאר מהשיער הוא זיכרון מתוק שמופיע בתמונות ה"סלפי" שלנו.

כדי שתוכלו לעקוב אחרי ההתקרחות וקצב נשירת השיער שלכם, הומצא סולם נורוורד-המילטון שמאפשר לכם לקבוע את מצבכם ולבדוק באיזה שלב של נשירת השיער אתם נמצאים.

ולמה זה בכלל חשוב?

כי רק אם תגדירו לעצמכם את שלב התפתחות הקרחת כך תוכלו למצוא את הפתרון והתכשיר הכי טובים בשבילכם כדי להתמודד עם נשירת השיער. הסולם מורכב משבעה שלבים עיקריים (ציור):

 • שלב 1 – פיזור שיער תקין עד התחלתו של שינוי והידללות שיער
 • שלב 2 – בשלב זה כבר ניתן להבחין בנסיגת קו השיער
 • שלב 3 – בשלב זה המפרצים המזוהים כל כך עם ההתקרחות הגברית הקלסית כבר יהיו בולטים למראה. בשלב זה נסיגת קו השיער כבר מורגשת.
 • שלב 4 – בשלב זה נסיגת השיער תלך ותעמיק וקדמת הראש תהפוך לדלילה יותר ויותר וההתקרחות באזור "הכתר" תחמיר ותהפוך למשמעותית יותר.
 • שלב 5 – בשלב זה כבר כמעט ולא ניתן לראות שיער באזור החלק הקדמי של הראש ואם עדיין יש שערות מועטות אזי שמדובר בפלומה דלילה, הרקות נטולות שיער לחלוטין.
 • שלב 6 – זה שלב ביניים המגשר בין שלב 5 לשלב האחרון, שלב ההתקרחות. בדרגה זו נסיגת השיער בקדמת הראש ובאזור "הכתר" העמיקה, והשיער הדק שהפריד בין ההתקרחות בקודקוד הראש להתקרחות בחזית הראש הולך ונעלם.
 • שלב 7 – השלב הסופי, ההתקרחות הגברית הסופית והמוכרת, וזה הזמן ללמוד ולאהוב את עצמכם כפי שאתם ואת הקרחת שלכם ולמצוא את התכשיר שימנע את נשירת השיער ויצמיח לכם אותו ממש "מחדש".

אז איך נעורר את השיער שבראש?

גבר מסדר את השיער שלו ומסתכל למצלמה

זקיקי השיער שלנו שנמצאים על הקרקפת, מלווים אותנו למעשה כבר מהילדות דרך גיל ההתבגרות שלנו ועד לנשירת השיער. הם עוברים מחזור חיים שלם של צמיחה, נסיגה, מנוחה ולבסוף נשירת סיב השיער, כשמדי יום נושרות באופן טבעי משיער הקרקפת שלנו בין 100-150 שערות כשהקרקפת מכילה 100,000 שערות בממוצע. למעשה, לאורך השנים אנחנו מנהלים מלחמה עיקשת ותובענית בנשירתו של השיער, בזמן שאנחנו מחפשים פתרון לבעיית ההתקרחות שלנו.

אם רק תקלידו במנועי החיפוש השונים את המילים: "טיפול בהתקרחות", אתם תקבלו מיליוני תוצאות של טיפולים, ניתוחים, תכשירים, בעלויות וגורמי סיכון הולכים ומשתנים.

יש אנשים שמוכנים לנסוע ולטוס מאות אלפי קילומטרים רק כדי לעבור השתלת שיער (שהוא תהליך מסוכן בפני עצמו).

ויש את מי שעושים מחקר מעמיק: אותם אלו שמחפשים תכשירים שהאפקטיביות שלהם הוכחה במחקר קליני דקדקני כמו תכשיר ה-HR Growth, שהוא מוצר טבעי שנבדק והוכח כאפקטיבי ב-90% בטיפול כנגד נשירת שיער.

נשמע מדהים, מה הקאץ'?

בחור בלונדיני עושה מבט מאוד מופתע על רקע צהוב

ה-HR Growth מורכב מפורמולה טבעית וייחודית להצמחת שיער ומניעת נשירתו, פורמולה אשר תוצאותיה מדברות בעד עצמן, כשחלק גדול מהמשתמשים במוצר זה זכו לקבל בחזרה את שיערם וגם את הביטחון העצמי שלהם.

למרות זאת, יש מספר נקודות שחשוב שתכירו בפורמולה הייחודית הזו: בגלל המורכבות שבייצור שלה מדובר במוצר לא זול – 900 ש"ח עבור שלושה בקבוקים. אבל מדובר במחיר נמוך מאוד ביחס לרוב הטיפולים האחרים שיש בשוק (שרובם לא באמת עובדים ולא הוכחו במחקר קליני), וגם במחיר נמוך ביחס לסיפוק העצמי שתקבלו כשתביטו במראה ותראו את הראש שלכם מתמלא שיער.

גורם נוסף שעשוי להקשות עליכם הוא אופן השימוש במוצר שכן מדובר בקפסולות לבליעה ויש מי שעשוי להתקשות בבליעתן.

עניין נוסף שחשוב לבדוק דקה לפני השימוש במוצר הוא מידת ההתאמה שלכם למוצר ולמרכיבים שבו המפורטים בקפידה בגב המארז, וכך למשל אנשים עם קרחת בת יותר מ-10 שנים ("קרחת ותיקה") אינם רשאים לרכוש אותה ולהשתמש בה מבלי להיוועץ עם גורם מטפל מאחר והיא טרם נחקרה על בעלי "קרחת ותיקה" של מעל עשר שנים.

וכמובן, שיש אנשים שהתוסף הזה לא הולך לעזור להם – אין מה לעשות, סיכויי ההצלחה הם לא 100%. אבל, בהתחשב בבטיחות ובמחיר שלו, אנחנו חושבים שמאוד שווה לתת לו צ'אנס אמיתי, לפני שמתקדמים לטיפולים יותר פולשניים.

חוות דעת של לקוחות

בתחילת שנות ה-30 לחיי התחלתי להתמודד עם בעיה הנפוצה מאוד בקרב גברים בגילי. השיער המלא הפך דליל, המפרצים החלו להיות יותר ויותר עמוקים וכל אמבטיה הייתה מסתיימת עם הרבה שערות בקרקעית. ואז…הכרתי את HR Growth . הסבירו לי על התכשיר והחלטתי להשתמש בו כמעט על בסיס יום יומי ותוך שלושה חודשים שאחריו התחלתי לראות שינוי משמעותי. ויקטור, בן 34, כפר יונה

ויקטור, בן 34, כפר יונה

בהתחלה שהובא לידיעתי עצם פיתוח תכשיר להצמחת שיער הייתי מאוד מסופקת אם אני הולכת להשתמש בו. למרות זאת, לאחר שעיינתי בחומר הכתוב, בעיקר המחקר הקליני ודף בטיחות שהוצגו באתר, רכשתי את המוצר הייר-גרו והתחלתי להשתמש לפי ההוראות. לתדהמתי לאחר ארבעה חודשיים של שימוש במוצר הנשירה הופסקה ואחרי כארבעה חודשים הקרקפת התחילה להתמלא בשיער חדש , דבר שהחזיר לי את ביטחון העצמי. דפנה

דפנה

סבלתי מנשירה רצינית, מאז שהתחלתי להשתמש במוצר HR-Growth חלה הטבה משמעותית, הנשירה פסקה ,החלה צמיחה והשיער התחזק והתעבה. ממליצה בחום על מוצר זה,כמו כן המלצתי לחברותי שסבלו מנשירת שיער מוגברת,השתמשו במוצר וראו תוצאות טובות כמוני המוצר עשוי מחומרים טבעיים בלבד ולא הרגשתי שום תופעות לוואי. חייבת לציין שרק בקרקרפת ראיתי את השינוי המדהים ולא בשום חלק אחר בגוף. אוסנת קיקוב

אוסנת קיקוב

HR Growth: סיכום ושורה תחתונה

בחורה צעירה מחייכת ומצביעה על החיוך שלה

HR Growth יכול אולי להיות הפתרון המהפכני שיצמיח לכם את השיער, ויעצור את הנשירה אחת ולתמיד. אנחנו לא כל יום נתקלים במוצר כזה מהפכני, דמיינו לעצמכם איך אתם הולכים להרגיש אם תקבלו את את השיער שלכם בחזרה, את הנעורים, את הזוהר ובעיקר את הביטחון העצמי, בכל מקרה המומחים והגולשים שלנו באתר אוהבים את התוצאות, ואנחנו ממשיכים לעקוב לראות לאן זה יתפתח.

10 ציון סופי
מומלץ להצמחת שיער ומניעת נשירה

מוצר ייחודי המשלב צמחי מרפא, ויטמינים, ומינרלים המעודדים את פעילותם של תאי הגזע האחראיים על צמיחת השיער וסיוע בחיזוק שורשי השיער. המוצר פועל באופן אפקטיבי, נותן מענה מתאים עבור גברים ונשים כאחד. הטיפול הממוצע אורך חצי שנה. השפעת המוצר תורגש לאחר שימוש עקבי של כשלושה חודשים.

יתרונות:
 • מבוסס על רכיבים טבעיים
 • 90% אפקטיביות נגד נשירת השיער
 • עבר מחקר קליני ברמה הגבוהה ביותר
 • 67% אפקטיביות בצמיחת השיער
 • תחת אישור ועדת הלסינקי
 • לא נצפו תופעות לוואי
חסרונות:
 • בגלל הביקוש העצום, לא תמיד זמין במלאי
 • מצריך שימוש של 6 חודשים כדי לראות תוצאות
HR Growth: הסוף לנשירת השיער שלך?
HR Growth: הסוף לנשירת השיער שלך?

יגאל בולדינג

יגאל הוא דמות פיקטיבית של פרופסור מפורסם בתחום נשירת והשתלות השיער. מוחו הוא מעיין ידע לא נגמר של כל מה שקשור לנשירת שיער גברית, וגם קצת נשית. פרופסור בולדינג תמיד ישמח לענות על שאלות, לתת מענה לקוראי האתר ולפרסם מחקרים, מאמרים, טיפים וגם את הגיגיו האישיים.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השאר תגובה

מגזין בולדינג
Logo