תכשיר נגד נשירה HR Growth
תרופות וטיפולים

דרמה רולר לשיער: מכשיר מהפכני להצמחת שיער?

אם אתם סובלים מנשירת שיער לא מן הנמנע שניסיתם לא מעט מכשירים שמטרתם למנוע את התופעה. אם אתם עדיין כאן ככל הנראה כל המכשירים או התכשירים השונים שהשתמשתם בהם לא הביאו אתכם לתוצאה הרצויה. התקרחות היא אחת מהתופעות הנפוצות ביותר בעשורים האחרונים, כך שאתם יכולים להתנחם בכך שביחד אתכם בסירה נמצאים עוד לא מעט אנשים. אך ככל הנראה הדבר היחיד שיספק אתכם זה שתוכלו לעצור את ההתקרחות, ואולי אפילו תצליחו להשיג צמיחה מחודשת של השיער. היום אנו רוצים לספר לכם על אחד מהמכשירים המבטיחים ביותר בכל התחום הזה – אנו מדברים כמובן על הדרמה רולר.

מדובר על אחד מהמכשירים היחידים שניתן להגיד שהם אכן מספקים קבלות, ולא מעט אנשים מכל רחבי העולם שניסו את המכשיר הזה יכולים לספר על השינוי שהוא הכניס לחייהם. כך שאם אתם במצב שבו אתם ממש רוצים לסייע לגוף שלכם להתמודד עם נשירת השיער, זוהי ללא ספק יכולה להיות הבחירה המנצחת עבורכם.

אז רגע לפני שאתם רצים לחנות הסמוכה למקום מגוריכם על מנת לרכוש את המכשיר, שווה לכם לקרוא את המדריך הבא. במדריך הזה אנו נסקור בצורה הנרחבת ביותר את כל המידע שאתם צריכים לדעת לפני שאתם רוכשים את הדרמה רולר, כך כאשר אתם תרכשו אותו – אתם תעשו זאת בלב שלכם. בכל זאת אתם צריכים להיות בטוחים שכל מכשיר שאתם משתמשים בו תוכלו להפיק ממנו את התועלת המרבית – וכמובן תוכלו להשיג את עצירת ההתקרחות שהיא הדרך החשוב ביותר.

תוכן עניינים לצפיה בתוכן העניינים

מה זה בכלל דרמה רולר?

דרמה רולר בגדלים שונים

מרביתכם ככל הנראה שומעים את השם הזה בפעם הראשונה, ואתם בוודאי סקרנים לדעת מה זה בכלל? הרי אתם לא תלכו לרכוש מוצר שאתם לא מכירים אותו ולא תדעו כיצד הוא יכול לסייע לכם – אם בכלל. אז כמובן שהמדריך הבא נועד על מנת להפוך את כל סימני השאלה שלכם לסימני קריאה ברורים, ולשם כך אנו נסביר לכם בצורה הכי ברורה מה זה בדיוק דרמה רולר.

דרמה רולר הוא אחד מהמכשירים הוותיקים ביותר בעולם, כבר עשרות שנים הוא משמש כאביזר לטיפול קוסמטיים הקשורים לאזור הפנים. המוצר נבנה והונדס בצורה כזאת שהוא משפר את ייצור הקולגן של העור, דבר שיכול לתרום להמון דברים חיוביים.

כמו שאתם יכולים לנחש רק על פי השם של המוצר מדובר על אביזר בצורת רולר, שבחלק העליון שלו יש פינים שמטרתם לנקב את העור. ניקוב החורים בעור זוהי הפעולה המרכזית שאותה מבצע המוצר, כאשר השאיפה היא שבאמצעות ניקוב החורים העור ירפא את עצמו ויעשה את הפעולה המשמעותית הזאת. כמובן שבכדי שתוכלו לקבל את מלוא התועלת מהמוצר אתם תהיו חייבים לדעת בדיוק כיצד הוא מסייע לטיפול בנשירת שיער וכיצד מתפעלים אותו בצורה הטובה ביותר.

איך דרמה רולר מסייע בהתמודד עם שיער דליל?

דרמה רולר עם ידית שחורה

הגיע הזמן לעסוק בשאלה המרכזית שבגללה אתם ככל הנראה שוקלים לרכוש את המוצר – כיצד הוא יכול לסייע לכם להתמודד עם נשירת שיער? הרי כמו שבטח הבנתם למוצר הזה יש יתרונות אחרים שלא קשורים רק לנושא של התקרחות, אך זה הדבר המרכזי שככל הנראה מפריע לכם. כמו שהבטחנו לכם השאיפה שלנו היא שתוכלו להתמודד בצורה היעילה ביותר עם נשירת השיער, ולכן אנו רוצים שתרכשו את המוצרים ואת התכשירים האיכותיים ביותר. ברגע שתבינו כיצד הדרמה רולר מסייע בעצירת הנשירה, תוכלו להבין מדוע הוא הפך להיות כל כך נפוץ בעולם ובישראל.

באמצעות השימוש במכשיר אתם עושים לעצמכם באופן יזום חורים קטנים באזור שבו אתם מבחינים בנשירת השיער. ברגע שאתם עושים לעצמכם את החורים הללו, אתם גורמים לכך שזרימת הדם לאותו אזור תשתפר בצורה משמעותית. ברגע שזרימת הדם משתפר והאזור הבעייתי מקבל את הזרימה הנדרשת, אתם תוכלו לראות כיצד נשירת השיער מפסיקה ואולי אפילו תזכו לראות גם צמיחה מחודשת של השיער.

חשוב לציין שלא מדובר כאן על מוצר מהפכני, בסך הכל מדובר כאן על מוצר שמסייע לגוף שלנו לבצע את הפעולות שהוא יודע לבצע בעצמו. ברגע שזרימת הדם היא זאת שגורמת להתקרחות, ניתן לגרום לגוף להגביר את זרימת הדם לעזור הבעייתי ובכך למנוע את ההתקרחות.

טכניקת המזותרפיה נחקרה בצורה מקיפה ונרחבת במשך עשרות שנים. כמה מהמחקרים המדעיים שבחנו את הסוגייה לעומק הוכיחו את התועלת הבריאותית של הדרמה רולר לקרקפת.

 • בשנת 2012 – מחקר מדעי קבע שפציעה מבוקרת של העור באמצעות מזותרפיה מפעילה את מנגנון הריפוי וההתחדשות שלו, ומחקר משנת 2007 הראה שלא אמור להיות חשש מהצטלקות בעקבות הטיפול, כל עוד שומרים על עומק נכון בדיקור (שזה אומר – אורך נכון של המחטים).
 • בשנת 2013 – מחקר שבוצע על 100 גברים, הראה בצורה חד משמעית ששילוב של מינוקסידיל יחד עם מזותרפיה, משפר את התוצאות שמקבלים משימוש במינוקסידיל בלבד.
 • בשנת 2014 – מחקר קטן שנערך על 2 גברים בלבד הראה שיפור בצמיחת השיער שלהם.
 • בשנת 2016 – מחקר שנערך על עכברים במספר סבבים ואורכי מחטים שונים של מכשיר הדרמה רולר, הראה שיפור ניכר בצמיחת השיער של עכברי המעבדה.

איך משתמשים בדרמה רולר לשיער?

אתם בוודאי רוצים לראות תוצאות בזמן הקצר ביותר, וחשוב שתבינו כי בכדי שתוכלו לראות את התוצאות המהירות ביותר – אתם צריכים לדעת איך להשתמש במוצר. במבט ראשון הדרמה רולר עשוי להיראות לכם מעט מוזר, אך אין לכם מה להיכנס לפאניקה השימוש במוצר הוא לא מאוד מסובך. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקרוא את ההסבר שלנו, ומיד לאחר מכן תוכלו להתחיל להשתמש במוצר בצורה בטוחה ובצורה כזאת שתביא לכם את התוצאות הרצויות בזמן הקצר ביותר.

 1. בשלב הראשון: אתם צריכים לקבוע את האזור שבו תרצו להתמקד בטיפול, חשוב מאוד שלא תתמקדו באזור מאוד נרחב. כך תוכלו לראות תוצאות מהירות, ולאחר מכן תעברו לטפל באזור נוסף, כל זאת כמובן בהתאם לצורך האמיתי שלכם.
 2. בשלב השני: אתם בעצם מתחילים לתפעל את המכשיר. תגלגלו את הדרמה רולר על האזור שבו החלטתם להתמקד, את הגלגול אתם מבצעים מצד לצד בצורה אלכסונית. אתם צריכים לדאוג לכך שהעוצמה תהיה מספיק חזקה על מנת שהמחטים הנמצאים בראש הרולר יחדרו במעט לקרקפת שלכם. אתם אמורים להרגיש תחושת עקצוץ קלה, אך תדאגו שלא תפעילו עוצמה חזקה מידיי.

תבצעו את הפעולה הזאת בצורה עדינה, כך שלא תתלשו לעצמכם שערות אחרות בראש. המטרה שלכם היא לעודד את זרימת הדם לאזור שבו אתם חווים נשירת שיער, תלישת שיער תוביל אתכם בדיוק לכיוון ההפוך.

תכשיר להצמחת שיער HR Growth

בתוך כמה זמן יהיה ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

בחורה צעירה בודקת את השעה ומצביעה למעלה

תזכרו כי לא משנה באיזה טיפול אתם בוחרים, כאשר אתם מתמודדים עם התקרחות אתם צריכים להיות מאוד עקביים. לצערנו עד היום לא פותחה שום נוסחה שמביאה תוצאות מידיות, ולכן אתם תצטרכו להתאזר בסבלנות בכל שיטת טיפול שבה תבחרו. גם במקרה הזה אתם תצטרכו להיות מאוד סבלניים, ולא פחות חשוב לבצע את הפעולה באופן קבוע ורצוף – רק כך תוכלו לראות את התוצאות שאתם כל כך מייחלים להם.

אצל מרבית המטופלים ניתן לראות שיפור ראשוני כבר לאחר מספר חודשים, ברוב המקרים כעבור שלושה או ארבעה חודשים. חשוב לציין כי מדובר על שיפור שיכול להיות אומנם מינורי, אך תזכרו כי מדובר על שיפור שעד כה לא באמת יצא לכם לחוות בשום שיטת טיפול אחרת. ככל שתמשיכו להתמיד ולבצע את הפעולה הנדרשת תוכלו לראות את התוצאות בצורה ברורה יותר – ולא מן הנמנע שתתחילו לקבל גם פידבקים חיוביים.

אז מה אתם צריכים לדעת בכל מה שקשור לנושא הזה?

 • סבלנות היא הדבר החשוב ביותר, אל תחפשו קיצורי דרך כי אחרת זה עלול לעלות לכם ביוקר.
 • תתמידו בביצוע הפעולה, תעשו לעצמכם הרגל שבו אתם משתמשים במכשיר באופן קבוע.
 • תהיו אופטימיים, מרבית המטופלים מספרים כי שיטת הטיפול הזאת סייעה להם באופן ניכר.

איזה מכשיר דרמה רולר מומלץ לבחור?

סוגים שונים של דרמה רולרים מונחים אחד ליד השני

כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם קיימים לא מעט סוגים של מכשירים, ואתם תוכלו לבחור את המכשיר שהכי מתאים לכם. כמובן שאין רק מכשיר אחד שבו תוכלו לבחור, תוכלו לבחור את המכשיר שהכי מתאים לכם – מבחינת כל אלמנט שאתם רק יכולים לחשוב עליו. אנו נציין בפניכם את הקריטריונים החשובים ביותר שאתם צריכים לקחת אותם בחשבון כאשר אתם בוחרים מכשיר דרמה רולר. כך תוכלו להגיע לחנות כאשר אתם כבר ממוקדי מטרה, ותדעו בדיוק איזה מכשיר אתם מעוניינים לרכוש – דבר שיהפוך את הבחירה להיות פשוטה יותר. חשוב לציין כי כל המכשירים עושים בדיוק את אותה העבודה, אז אל תחשבו שמכשיר אחד יספק לכם יותר תועלת מאשר מכשיר אחר.

 • העיצוב: לכל מכשיר דרמה רולר יש את העיצוב שלו, ולכן אתם צריכים לבחור את המכשיר שיהיה הכי מתאים לכם. העיצוב בין אם תרצו ובין אם לא ישחק תפקיד מרכזי בקבלת ההחלטות שלכם.
 • העלות: כאשר תתחילו לחפש את המכשיר המושלם אתם תגלו כי לכל אחד מהם יש את העלויות שלו, ולכן אתם צריכים לבחור את המכשיר שמתאים לתקציב שלכם.
 • היצרן: היצרן שמייצר את המכשיר הוא האמא והאבא שלכם במקרה שבו יש בעיה, ולכן אתם צריכים לדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר – כאלה שיספקו לכם מענה בכל שעה.

האם ידוע על תופעות לוואי שעלולות להיווצר?

אישה מסתכלת במראה ובודקת אם יש לה תופעות לוואי ממשהו

זוהי אולי אחת מהשאלות שמעסיקות אתכם, האם השימוש במכשיר עלול להביא איתו גם תופעות ללואי? הרי אתם לא תרצו להגיע למצב שבו אתם משתמשים במכשיר ומגלים בדיעבד שהוא מייצר לכם תופעות לוואי שלא ידעתם על קיומם. המטרה של המדריך היא כמובן לספק לכם את כל האינפורמציה בצורה הגלויה והברורה ביותר, כך שתוכלו לבחור את שיטת הטיפול היעילה ביותר עבורכם במסגרת ההתמודדות עם ההתקרחות.

תחילה נוכל לספר לכם כי הדרמה רולר הוא אחד מהמכשירים הבטוחים ביותר לשימוש, כך שאתם יכולים להיות רגועים מאוד. סך הכל לא דווח על תופעות לוואי או על בעיות שונות שנוצרו למשתמשים כתוצאה מהשימוש במכשיר. כך שאם אתם חוששים מתופעות לוואי של טיפולים אחרים, כאשר אנו מדברים על דרמה רולר – זוהי שיטה בטוחה וטיפול יעיל שלא יחשוף אתכם לבעיות.

יתרה מכך, הטיפול באמצעות המכשיר מתאים לאנשים בכל הגילאים ובכל מצב בריאותי. זה לא משנה בני כמה אתם, הרי כולנו יודעים שהתקרחות יכולה להגיע גם בגיל צעיר. זה לא משנה אם יש לכם מחלות רקע, הטיפול הזה לא חושף אתכם לאלמנטים בעייתיים. אתם תוכלו להשתמש במכשיר בצורה יעילה וגם לראות ברוב המקרים תוצאות מעולות, דבר שלא ניתן להגיד על כל מכשיר. כך שאם עד כה דחיתם טיפולים אחרים בנשירת שיער רק בגלל תופעות הלוואי שהם היו עלולים להביא עליכם, האפשרות הזאת היא לגמרי הבטוחה ביותר עבורכם.

מהם היתרונות של הטיפול הזה בהשוואה לטיפולים אחרים?

 1. המטרה שלשמה אתם רוכשים את המכשיר היא על מנת להתמודד עם נשירת השיער או ההתקרחות שאתם סובלים ממנה. היתרון הבולט ביותר הוא שהדרמה רולר מתמודד עם הבעיה הזאת בצורה יעילה וגם מקדם אתם באופן משמעותי אל עבר המטרה.
 2. בשונה מטיפולים אחרים שעלולים לחשוף אתכם לסכנה מסוימת, המכשיר הזה לא מביא איתה שום סכנה. אתם לא צריכים לקחת תרופה או להכניס לגוף שלכם דברים שעלולים להביא איתם בעיות. כך שיש לכם אפשרות חסרת תקדים להתמודד עם נשירת השיער בצורה קצת שונה.
 3. מדובר על טיפול קצר מועד, כך שאתם לא תצטרכו לפנות יותר מידי זמן על מנת להשלים אותו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות מספר דקות בכל יום, ובתוך מספר חודשים תוכלו לראות את התוצאות המיוחלות – תוצאות שעד לא מזמן היו בעיקר חלום רחוק.
 4. אם בעבר הדרמה רולר היה מוצר נדיר מאוד, כיום תוכלו למצוא אותו בלא מעט חנויות ובתי עסק. בנוסף תוכלו לרכוש את המוצר דרך האינטרנט וכך תוכלו להקל עליכם את כל הפרוצדורה. ברגע שיהיה לכם יותר קל לרכוש את המוצר, אתם אוטומטית תרצו לנסות אותו על מנת לבחון את היעילות שלו.

מהם החסרונות של הטיפול הזה בהשוואה לטיפולים אחרים?

 1. לא מדובר כאן על תכשיר או תרופה שאתם צריכים למרוח או לצרוך. מדובר כאן על מכשיר שדורש מכם פעולה יזומה, ולכן אתם צריכים להבין איך לבצע את הפעולה על מנת לראות תוצאות – לאנשים מסוימים יכול להיות קשה להבין כיצד לתפעל את המכשיר.
 2. אומנם הדרמה רולר עצמו איננו עולה הרבה, אך בכל תקופה מסוימת אתם תצטרכו להחליף את הראש שלו על מנת לשמור על היעילות. יש כאלה שרואים בתחזוקה השוטפת הזאת סוג של מגרעה בהשוואה לשיטות הטיפול האחרות שלא דורשות דבר מלבד לרכוש את התרופה או את התכשיר מהחנות הסמוכה למקום המגורים.
 3. כמו כל אחת מהשיטות למניעת נשירת שיער לא מדובר על שיטה של "זבנג וגמרנו", מדובר על שיטה שדורשת מכם התמדה ועקביות. לא מעט אנשים נוטים לחשוש מהנושא הזה ולרדת מהאופציה הזאת, אך תזכרו כי זוהי הדרישה כמעט בכל שיטת טיפול שתבחרו בה.
 4. אם אתם רגישים לכאב יכול להיות שיהיה לכם מעט כואב לתפעל את המכשיר, אך אתם צריכים למצוא את האיזון הנכון. אומנם מדובר על חיסרון, אך עדיין החיסרון הזה נמצא בעיקר בידיים שלכם. כך שאם תדעו כיצד לשלוט על המכשיר כך שהוא לא יכאיב לכם, תוכלו למנוע את הכאב וגם לראות תוצאות יוצאות מן הכלל.

האם השימוש בדרמה רולר כואב?

בסופו של יום כאב זה דבר מאוד אינדיבידואלי – כך שקשה מאוד לתת תשובה חד משמעית לשאלה הזאת. באופן עקרוני השימוש במוצר לא אמור לגרום לכך שתרגישו כאב שימנע מכם להשתמש בו. אף אחד מהאנשים שהשתמשו במוצר לא סיפר שהכאב הייתה הסיבה שבגללה הם הפסיקו להשתמש במוצר. כך שאם אתם מרגישים כאב חד בעת השימוש במכשיר – ככל הנראה אינכם מתפעלים אותו בצורה נכונה, ושווה לכם לקבל הסבר מעמיק כיצד להשתמש במכשיר באופן יעיל.

מה שכן, מכיוון שבחלק העליון של מחטים שאמורים במידה מסוימת להיכנס אל תוך הקרקפת על מנת לסייע בזרימת הדם – אתם אמורים לחוות חוסר נעימות קלה. אך חשוב להדגיש כי מדובר על חוסר נעימות או על עקצוצים מציקים, יש הבדל רחוק מאוד בין זה לבין כאב שבגללו תפסיקו להשתמש במוצר. לכל אורך הדרך שווה לכם לזכור את המטרה שהצבתם לעצמכם, המטרה היא כמובן למנוע עד כמה שאפשר את ההתקרחות ולקוות שתוכלו לראות צמיחה מחודשת של השיער.

עוד טיפ שנוכל לתת לכם היא שאם אתם מרגישים כאב אך לא רוצים להפסיק את השימוש במכשיר, תוכלו לרכוש משחות שונות שאמורות לאלחש את האזור שבו אתם מתמקדים. כך תוכלו שלא להרגיש את הכאב או את חוסר הנעימות, אך עדיין תוכלו להביא את עצמכם למטרה שהצבתם לעצמכם.

איזה גודל של מחט יהיה האפקטיבי ביותר לטיפול בנשירה?

יד של בחורה עם לק אדום מדמה משהו קטן

ברגע שתתחילו לחפש את הדרמה רולר המושלם, אתם תגלו כי קיימים לא מעט סוגים של מחטים שאותם תוכלו לרכוש. לכן אתם צריכים לדעת מבעוד מועד איזה מחט תעשה את העבודה הטובה ביותר כנגד התקרחות, שזוהי המטרה המרכזית שאתם מציבים לנגד עיניכם. כמובן שתוכלו להחליף את המחטים במקרה שבו רכשתם את הדרמה רולר על מנת שהוא יסייע לכם להתמודד עם בעיות אחרות.

היופי במכשיר הזה בהשוואה למכשירים אחרים זה שאתם יכולים להתאים אותו בכל פעם לצרכים שלכם. כך שהוא מכשיר שתוכלו להשתמש בו הרבה יותר ממה שנדמה לכם, ומכאן השמיים הם הגבול לגבי התועלת שתוכלו לקבל ממנו. אז מה הגודל המומלץ למחט שתסייע לכם להתמודד בצורה היעילה ביותר עם נשירת שיער?

ההמלצה של המומחים היא לקחת מחטים בגודל של 0.5 מ"מ שהם אמורים לעשות את העבודה. מחטים שיהיו יותר קטנות מהגודל הזה יעשו עבודה חלקית ומחטים שיהיו יותר גדולות מהגודל הזה עשויות להיות מאוד כואבות. לכן זה הגודל היעיל ביותר שגם יבצע את המטרה הראשית שלשלמה רכשתם את הדרמה רולר, ובאותה נשימה ניתן להגיד כי הגודל הזה של המחטים הוא הרבה פחות כואב מגדלים אחרים. כמובן שאם תרצו לרכוש מחטים גדולות יותר על מנת לזרז את צמיחת השיער, תוכלו כמובן להשתמש בחומר מאלחש על מנת לבצע את הטיפול בצורה יעילה.

כמה עולה לרכוש דרמה רולר?

ידיים סופרות שטרות מול שולחן עם מחשבון

היתרון שלכם בתור צרכנים הוא שתוכלו למצוא את הדרמה רולר המושלם עבורכם, זה שלא יגרום לכך שתכניסו את היד עמוק מידי לכיס. באופן כללי המכשיר עצמו לא עולה מאוד יקר, בשונה מטיפולים אחרים שיכולים לגרום לכם להכניס את היד באמת אל תוך הכיס – והתוצאות יהיו הרבה פחות טבעיות מהתוצאות שתקבלו בשיטה הזאת. כך שכאשר אתם בוחרים את שיטת הטיפול המנצחת, אתם בהחלט צריכים להסתכל על תמונת המצב הכוללת ועל המטרה הסופית שלכם. לעיתים הסבלנות תהיה הרבה יותר משתלמת במקרה הזה מאשר החפזון שעלול לעלות ביוקר.

העלות של הדרמה רולר יחסית דינאמית, ואתם תוכלו לבצע השוואת מחירים על מנת לקבל את המחיר הזול ביותר. לרוב מדובר על הוצאה ראשונית של כמה מאות שקלים בלבד, כמובן שהכול בהתאם לסוג המכשיר שאותו בחרתם לרכוש. אם חשוב לכם להוזיל את העלויות תוכלו לבצע את הרכישה דרך האינטרנט – כך גם לא תצטרכו להגיע באופן פיזי לחנות וגם תוכלו לקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר. הכוח נמצא בידיים שלכם בתור צרכנים, אם תשתמשו בכוח הזה בתבונה תוכלו להגיע למצב שבו אתם רוכשים דרמה רולר במחיר מפתיע במיוחד.

מי היה מאמין שבכמה מאות שקלים תוכלו לרכוש מכשיר שיפתור לכם את הבעיה המרכזית בחיים שלכם? מהיום תוכלו להפוך את החלום הזה למציאות של ממש.

מהיכן הכי מומלץ לרכוש את המכשיר?

קופסאות קטנות של קניות מונחות מול מחשב

אולי זה יפתיע אתכם לגלות – אך אין באמת מקום אחד שממנו הכי מומלץ לכם לרכוש את המכשיר, יש לכם את הבחירה החופשית לבחור את המקום המועדף עליכם. מכיוון שהמכשיר הפך להיות פופולארי במיוחד להתמודדות עם התקרחות, תוכלו למצוא אותו כמעט בכל חנות או אתר שמתעסק בנושא הזה. כך שהאפשרויות הן לא נגמרות, אך יש לנו כמה טיפים שיכולים לסייע לכם לבחור את המקום האידיאלי שממנו תרכשו – כי בסוף אתם צריכים לרכוש ממקום שאתם סומכים עליו. הטיפים הללו יכולים להיות מאוד משמעותיים כאשר תעשו את הבחירה הסופית:

 • תבחרו לרכוש את המכשיר מחנות מוכרת, חנות שאתם סומכים עליה שתספק לכם את המוצר הטוב ביותר. ברוב המקרים חנויות לא מוכרות יכולות לעשות לכם בעתיד לא מעט צרות כאשר תצטרכו את השירות שלהם.
 • תשתדלו שהחנות תהיה קרובה למקום המגורים שלכם, כך שבמקרה הצורך יהיה לכם קל להגיע אליה. כמו שאמרנו התמדה היא חלק בלתי נפרד מהתהליך, ולכן אתם צריכים שהחנות תהיה זמינה עבורכם ובמרחק הליכה או נסיעה קצרים.
 • תוודאו מה אתם מקבלים כאשר אתם מבצעים את הרכישה מהחנות. מה תוקף האחריות של המוצר והיכן אתם יכולים לממש את האחריות. הדברים הללו יסייעו לכם להגיע למצב שבו תוכלו לרכוש את המוצר וגם לא ליפול בפח.

האם דרמה רולר זוהי השיטה האידיאלית להתמודדות עם התקרחות?

גבר קירח שם ספר על הראש ועושה פרצוף מבואס

בעשורים האחרונים לא מעט אנשים מכל רחבי העולם הבינו כי הם לא צריכים להשלים עם ההתקרחות שלהם. מהסיבה הזאת לא מעט חברות שונות מכל רחבי הגלובוס הוציאו מכשירים ותכשירים שונים שנועדו להתמודד עם הבעיה הזאת – בעיה שהפכה להיות נפוצה מאוד גם אצל גברים וגם אצל נשים. אחת מהשיטות היעילות ביותר להתמודד עם הבעיה זה כמובן על ידי שימוש בדרמה רולר, אך קשה מאוד לקבוע כי מדובר על השיטה האידיאלית ביותר. כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם לכל שיטה שלא תבחרו יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, כך שאתם צריכים לשקול את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

בשונה משיטות אחרות הדרמה רולר לא דורש מכם למרוח תכשירים על הקרקפת או לקחת כמוסות שעלולות בעתיד לעשות לכם בעיות. סך הכל מדובר על מכשיר שנועד לבצע באופן יזום פעולה שהגוף שלכם בין כה וכה מבצע בעצמו, כך שאפשר להגיד כי השיטה הזאת היא אחת מהשיטות הבטוחות ביותר.

בנוסף הדרמה רולר הוכחה כשיטה שבהחלט יכולה לסייע לכם בהתמודדות עם נשירת השיער. כך שאם אתם לא רוצים לשמוע הבטחות שבפועל לא מתממשות – זוהי יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורכם. בסוף לא משנה באיזה שיטה תבחרו, המטרה שלכם היא לראות את התוצאות ולהחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי שאולי נעלם לאורך השנים.

שאלות נפוצות על דרמה רולר

אישה שיש לה הרבה שאלות על דרמה רולר לשיער

מהו גודל המחטים המומלץ והיעיל ביותר עבור מזותרפיה עם דרמה רולר?

הגודל שממליצים עליו לרוב הוא 0.5 מילימטר. קחו בחשבון שמחטים באורך גדול יותר ממילימטר אחד יכולים לגרום לנזק גדול מדי לעור. הגודל שהמלצתי עליו הוא הנפוץ והמקובל ביותר, ולכן זה אורך המחטים שרוב האנשים משתמשים בהם.

איך להזיז את הדרמה רולר?

המטרה שלכם היא כיסוי שווה ואחיד של האזור הבעייתי בקרקפת. הדרך הטובה ביותר להשיג את זה היא להניע את הדרמה רולר בכמה כיוונים שונים (אחורה, קדימה, לצדדים ובאלכסון). באופן אישי אני חוזר על כל פעולה 5 פעמים לכל כיוון.

כמה חזק צריך ללחוץ על הדרמה רולר בזמן הטיפול?

מידת הלחץ שאתם מפעילים צריכה להיות חזקה מספיק כדי שהמחטים בגלגלת יחדרו לכל אורכן לתוך העור, אבל לא חזקה מדי. בגלל הגודל הזעיר של מחטי הדיקור, יש להפעיל לחץ קל ומתון. אתם לא אמורים להרגיש כל סוג של חוסר נוחות או כאב בזמן הטיפול, מה שכן, הדקירות של המחטים יכולים לגרום לצריבה מאוד חלשה שכמעט ולא שמים אליה לב.

באיזה מכשיר דרמה רולר כדאי לבחור?

יש המון דגמים וסוגים שונים של אביזר הדיקור הזה שמגיעים במגוון רחב של צורות, גדלים ועיצובים. בעיקרון, כולם מבצעים את אותה העבודה, אבל תבחרו במוצר נוח לשימוש שישרת אתכם בנאמנות זמן רב. אני ממליץ לבחור בדרמה רולר בעל גלגלת עגולה ומחטי דיקור איכותיות בתור בסיס.

דרמה רולר לשיער: סיכום ומסקנות

חתול עם משקפיים

נשירת שיער היא בעיה שכל אחד או אחת מאיתנו יצטרך להתמודד איתה בשלב מסוים – כמובן שבכל מקרה העוצמה והתדירות משתנה. אם אתם סובלים מהתקרחות באופן כזה שזה מפריע לכם לתפקוד היומי, אתם חייבים לפעול באופן נחוש על מנת לטפל בבעיה. בין אם ניסיתם מכשירים או תכשירים אחרים ובין אם לא, הדרמה רולר הוכח לא פעם כיעיל במיוחד להתמודדות עם נשירת שיער והתקרחות. כך שאין שום סיבה שהוא לא יעזור לכם להתמודד עם הבעיה וגם לנצח אותה באופן חד משמעי – אז למה שלא תנסו את המכשיר הזה בתקווה שיביא אתכם למטרה?

עליכם לזכור כי לא משנה באיזה מהמכשירים או באיזה מהתכשירים תשתמשו – אתם רק יכולים להרוויח. אם לא תקבלו את התוצאה הרצויה תמיד תוכלו לבחור באפשרות אחרת, וככל שיעברו השנים כך מבחר האפשרויות שיעמוד לרשותכם רק יהיה גודל ורחב יותר. כך שככל שתאמינו יותר במכשיר או בתכשיר שאתם משתמשים בו – כך תוכלו לראות את התוצאות בצורה מהירה יותר.

אז אם אתם סובלים מנשירת שיער או מהתקרחות הדרמה רולר זה בהחלט פתרון שאתם צריכים לקחת אותו בחשבון. אחרי שקראתם את המדריך המקיף, כעת תוכלו להחליט עם עצמכם – האם המכשיר הזה הוא הבחירה הנכונה עבורכם או שמא אתם בסוף מעדיפים לבחור באפשרות אחרת?

מזותרפיה הוא טיפול מוכח מדעית שיכול לשפר את הבריאות הכללית של השיער בצורה דרמטית, כל עוד תתמידו בטיפול ותעשו אותו באופן סדיר וקבוע. אם תעגלו פינות ותחזרו עליו באופן אקראי מתי שיתחשק לכם, כנראה שזה לא הולך לעבוד.

קחו בחשבון שכדי להוציא את המקסימום ממזותרפיה, כדאי לשלב אותה עם שיטות נוספות של טיפול בנשירת שיער. כשאתם מבצעים את הטיפול כחלק ממכלול מקיף ורחב יותר של טיפולים, סביר להניח שזה יתן לכם תוצאות הרבה יותר טובות. אם תסתמכו אך ורק על דרמה רולר, יכול להיות שזה לא יהיה מספיק כדי לראות שיפור משמעותי בצמיחת השיער שלכם.

יש כמה אנשים שניסו לעשות מזותרפיה בבית, והם לא התחברו לטיפול בגלל תחושות חוסר הנוחות והעקצוץ בעור שמופיעות לאחר הטיפול. אז נכון, שהעברת מכשיר הדיקור על הקרקפת היא לא הדבר הכי כיפי ומהנה שיש, אבל כל התופעות הלא נעימות האלה עוברות בדרך כלל אחרי כמה שעות. בכל מקרה, לרוב האנשים לא באמת אכפת מתחושת העקצוץ הזמנית, בגלל התוצאות החיוביות שהם מקבלים מהטיפול.

קניית דרמה רולר

משפר את ייצור הקולגן על הקרקפת
מוכח מדעית
עוזר בהצמחת שיער
פשוט ובטוח לשימוש

ציון סופי: מצויין!

דרמה רולר הוא מכשיר פשוט, בטוח ומעולה לטיפול בנשירת שיער. הוספנו לכם קישור לדרמה רולר עם הציון הכי גבוה באמזון. לחצו על הקישור שלמטה כדי לקנות אותו עכשיו, או לקרוא חוות דעת נוספות!

לחצו לקנייה באמזון!
HR Growth תכשיר

יגאל בולדינג

יגאל הוא דמות פיקטיבית של פרופסור מפורסם בתחום נשירת והשתלות השיער. מוחו הוא מעיין ידע לא נגמר של כל מה שקשור לנשירת שיער גברית, וגם קצת נשית. פרופסור בולדינג תמיד ישמח לענות על שאלות, לתת מענה לקוראי האתר ולפרסם מחקרים, מאמרים, טיפים וגם את הגיגיו האישיים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *