השתלת שיער DHI – כל הפרטים

רץ ברחבי הרשת: הנה הטיפול הכי מדובר בנשירת שיער לשנת 2024.

HRGrowth – מוצר ייחודי המסייע בחיזוק שורש השיערה ובמניעה של נשירת שיער. לחצו כאן כדי לקבל הנחה על ההזמנה הראשונה!

כמו גברים בעולם כולו, נראה שגם הישראלים לא ממש מקבלים את גזרת ההתקרחות ונשירת השיער, ומחפשים פתרון לשמור על הרעמה. למזלנו, היום יש פתרונות מעולים ויעילים שלא היו קיימים בעבר, ואחת האפשרויות הטובות ביותר היא השתלת שיער בשיטה המתקדמת DHI. אם גם אתם מתלבטים בנושא, כאן תמצאו את כל המידע עליה, איך נראה התהליך, מהם היתרונות של שיטת ההשתלה הזו, למי היא מתאימה וכמה זמן אורך הטיפול. בואו נתחיל.

מהי השתלת שיער DHI?

השתלת שיער בטכניקת DHI היא אחת הטכניקות המתקדמות ביותר להשתלת שיער והיא נחשבת ליעילה ובטוחה מאוד. לעומת שיטות אחרות, ההשתלה כאן נעשית באמצעות מכשיר מיוחד ששמו עט צ'וי, בטכניקה בכאב מינימלי, בזמן החלמה מהיר וביעילות גבוהה הרבה יותר. היום אפשר לראות הרבה ישראלים שמחפשים השתלת שיער בטורקיה ובוחרים ספציפית בטכניקה הזאת. מייד נרחיב לגבי היתרונות הרבים שלה, אבל קודם כל בואו ננסה להבין את התהליך יותר לעומק.

מהו תהליך ההשתלה בשיטת DHI?

התהליך של השתלת שיער בשיטת DHI מתחיל באבחון מצב השיער ומידת הצפיפות באזור התורם לצד רמת הדלילות באזור שבו יושתלו הזקיקים. מכאן המטפל בונה תוכנית טיפולים מסודרת שבה הוא מחליט כמה זקיקי שיער ייקצרו ויושתלו. בשיטת DHI, העט הייחודי פותח את התעלות שאליהן הזקיק מושתל ומשתיל בתוכן את הזקיק בפעולה אחת, כלומר השתלה ישירה, לעומת שיטות אחרות שבהן קודם פותחים את תעלות השיער ולאחר מכן נעשית ההשתלה. לאחר קצירת השיער ועד לביצוע ההשתלה הזקיק נשמר בנוזל ייחודי המזין אותו ושומר עליו.

כמה זמן אורכת ההשתלה?

השתלת שיער בשיטת DHI אורכת כמה שעות. התהליך עדין יותר ולכן הוא אורך זמן רב יותר בהשוואה לטכניקת FUE. כמו כן, יש מקרים שבהם יש צורך לבצע טיפולים נוספים כדי להגיע לתוצאה הסופית, אבל זה בהחלט שווה את ההשקעה.

כמה זמן אורכת ההתאוששות מההשתלה?

זמן ההחלמה משתנה בהתאם ליכולות הריפוי האישיות של כל מטופל ולהיקף ההליך. בדרך כלל חווים אדמומיות, נפיחות ואי נוחות קלה באזור ההשתלה למשך כמה ימים עד שבוע. רוב האנשים יכולים לחזור לפעילות לא מאומצת בתוך יום או יומיים ולחזור לעבודה תוך שבוע. עם זאת, התאוששות מלאה הכוללת גם ריפוי מלא של הקרקפת וצמיחה מחודשת של שיער מושתל עשויה להימשך כמה חודשים, והתוצאות הסופיות יהיו מורגשות לאחר כחצי שנה עד שנה. חשוב לעקוב אחר הוראות הטיפול שניתנו על ידי הצוות הרפואי אחרי ההליך.

מהו שיעור ההצלחה של ההשתלה?

שיעור ההצלחה של השתלת שיער DHI יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים כמו מיומנות המנתח, איכות זקיקי השיער המושתלים ותהליך הריפוי לאחר הניתוח. שיעור ההצלחה של השתלת שיער DHI נע בדרך כלל בין 90% ל-95%. השיטה הזו זוכה לשבחים על דיוק ועל מראה שיער טבעי בזכות ההשתלה הישירה של זקיקי שיער לאזור המקבל ללא צורך בחתכים או תפרים, מה שמאפשר החלמה מהירה יותר ומינימום צלקות.

היתרונות של השתלת שיער DHI

לשיטת ההשתלה DHI יש כמה יתרונות מרכזיים:

  • כואבת פחות – השיטה הזו כואבת פחות משיטות אחרות. עדיין מדובר בהליך שבו יוצרים חתכים קטנטנים בקרקפת, אבל הוא עדין הרבה יותר וכואב פחות. צריך לזכור שבכל מקרה משתמשים בחומרי אלחוש והרדמה לאזור, כך שאי הנוחות במהלך הטיפול היא מינימלית
  • זמן החלמה מהיר – זמן ההחלמה מהטיפול מהיר הרבה יותר בהשוואה לשיטות השתלת שיער אחרות. אתם תחוו אי נוחות פחותה יותר בהליך עצמו וגם בתקופה שלאחר מכן
  • תוצאות מעולות ומראה טבעי – השיטה הזו מאפשרת להשתיל כמות גדולה יותר של זקיקים וברמת צפיפות גבוהה יותר, מה שמאפשר מראה טבעי יותר של השיער
  • שיעורי הישרדות זקיקים גבוהים יותר – בשיטה הזו אפשר לראות שרידות גבוהה הרבה יותר של זקיקי השיער לאורך זמן

החסרונות של השתלת שיער DHI

חשוב להכיר את החסרונות של השיטה, על אף שהם לא קריטיים יותר מדי. החיסרון הראשון שדיברנו עליו הוא אורך הטיפול. כיוון שזהו טיפול נקודתי ומדויק יותר, זמן הביצוע שלו ארוך יותר. זה מצריך קצת סבלנות ואורך רוח, אבל כאמור, זה בהחלט שווה את זה.

חיסרון נוסף הוא העלות. כיוון שזוהי טכניקה עדינה יותר הדורשת זמן רב יותר ומצריכה ציוד מיוחד וידע מקצועי, עלות ההשתלה תהיה בדרך גבוהה יותר מהעלות של שיטות אחרות ויש להביא זאת בחשבון.

למי מתאימה טכניקת DHI?

הטכניקה הזאת מתאימה להרבה מאוד אנשים (גברים ונשים כאחד), אם כי היא מתאימה פחות לאנשים שיש להם אזורים רבים שהם דלילים או קירחים. השיטה מצוינת במקרים שבהם יש צורך בכמות קטנה יחסית, ובמקרים של התקרחות או דלילות נרחבת עדיף לבחור בטכניקת FUE. חשוב לפנות לבעל מקצוע מנוסה כדי לקבל ייעוץ פרטני המתאים למצב השיער שלכם.

מה מאפיין את טכניקת DHI?

המאפיינים העיקריים של טכניקת DHI הם טיפול פרטני וייחודי בכל זקיק, שימוש בעט צ'וי, כאבים ואי נוחות מינימליים במהלך הטיפול ואחריו, לרוב אין צורך בתספורת לפני הטיפול והשתלים קבועים ועמידים יותר. זוהי טכניקה המאופיינת בהתקדמות טכנולוגית, יעילות ניכרת ותוצאות טבעיות ביותר.

שימו לב כי בדומה לטכניקות אחרות להשתלת שיער, גם כאן ההצלחה תלויה במידה רבה בתהליך ההחלמה וחשוב לדעת איך "לעזור" לשיער לצמוח כמו שצריך. שימוש במוצרים נלווים כמו תוסף לנשירת שיער HR growth, שמפואים ותכשירים ייחודיים לתקופת ההחלמה ומוצרים טבעיים לשמירה והגנה על השיער הוא חיוני למי שרוצה ליהנות מתוצאות טובות לאורך זמן.  

לסיכום

השתלת שיער בשיטת DHI היא טכניקה מתקדמת, בטוחה ויעילה עם הרבה מאוד יתרונות. אם גם אתם מתעניינים לגבי השתלת שיער, חשוב מאוד להכיר את השיטות השונות ולאסוף מידע חשוב בנוגע לתהליכים השונים. אתר בולדינג תוכלו לקרוא את כל המידע החשוב והעדכני ביותר בנושא.

עדי היירלוס
עדי היירלוס

עדי היא דמות פיקטיבית של דוקטור מפורסמת המומחית לכל מה שקשור לנשירת שיער אצל נשים. ד"ר עדי היא אישה חזקה, עצמאית ופורצת דרך שמטרתה בחיים היא להעניק מעצמה ומהידע שלה לכל אישה שסובלת מנשירת שיער או התקרחות.

נשמח לשמוע את דעתכם!

השאר תגובה

פתרון מהפכני לנשירת שיער
מגזין בולדינג
Logo