תרופות וטיפולים

דקל ננסי לשיער: האם דקל ננסי עוזר עם נשירת שיער?

נשירת שיער הייתה מאז ומתמיד אחת מהבעיות המשמעותיות ביותר שגברים ונשים נאלצים להתמודד איתה. אם בעבר היו מבחר מצומצם של כלים להתמודדות עם התופעה, נכון להיום תוכלו למצוא ארסנל שלם של כלים – חלקם מתקדמים יותר וחלק מתקדמים פחות. לרוב השאיפה היא לא לעצור לגמרי את ההתקרחות, אלא להביא את השיער למצב שבו קצב ההתקרחות נעצר מעט – דבר שעשוי לשפר בצורה משמעותית את הביטחון העצמי. ישנם לא מעט סיפורים שמראים כי התקרחות אצל גברים או נשים עלולה להוביל למצב של דיכאון משמעותי, כך שאסור להטיל דופי בתופעה הזאת וחשוב לקחת אותה במלוא הרצינות.

ישנם אנשים שנוטים לחשוב כי אצל נשים נשירת השיער היא משמעותית יותר – אך מחקרים הוכיחו כי תופעת ההתקרחות שכיחה יותר אצל גברים מאשר אצל נשים, מדובר על שכיחות של פי שתיים. ההתקרחות הגברית נפוצה בעיקר באזור של קדמת הקרקפת או באזור הקודקוד ועם הזמן היא מתפשטת לעבר כל הראש. ההתקרחות הנשית באה לידי ביטוי בכל חלל הראש, ואין אזור ספציפי שניתן להגיד שהוא מועד לפורענות לנשירה אצל נשים.

מכיוון שנשירת שיער היא אחת מהתופעות הנפוצות ביותר בעידן שלנו, זה לא מפתיע שגברים ונשים כאחד מחפשים פתרונות שונים להתמודדות עם התופעה. אחת מהתכשירים היעילים ביותר להתמודדות עם נשירת שיער הוא טיפול בעזרת דקל ננסי לשיער (שבעיני רבים נחשב בתור הגרסה הטבעית של פרופסיה), אך לפני שאתם מתחילים לבצע את הטיפול חשוב שיהיה לכם את כל המידע על הטיפול הזה.

מה זה דקל ננסי?

קשה מאוד לסקור את כל סגולותיו של הדקל הננסי מכיוון שהן רבות ומגוונות, ומהסיבה הזאת הרפואה המערבית אימצה אותו בשתי ידיים והפכה אותו להיות חלק אינטגרלי ממנה. אם לפני מאה שנה סגולותיו של הדקל הננסי היו מנת חלק של האינדיאנים בלבד, היום כמעט כל אחד מכיר את סגולותיו הרבות ומשתמש בהן על מנת לפתור בעיות כאלה ואחרות.

אז אם אתם שואלים את עצמכם איך הכל התחיל – כמובן שיש לנו את התשובה עבורכם. המקום הראשון שבו נחשפו לדקל ננסי הוא ביבשת אמריקה, במקומות שבהם נמצאים האינדיאנים שהסתקרנו מאוד מהצמח המעניין שהם מצאו. מדובר על צמח ממשפחת הדקלים, אך כמו שאתם בטח נוטים לשער מדובר על דקל קטן מימדים בהשוואה לדקלים אחרים. דקל ננסי יכול להגיע לגובה של 4 מטרים בלבד, כאשר לצורך ההשוואה דקל רגיל יכול להגיע לגובה של עשרות מטרים במקרה הטוב.

לאחר שהצמח נכנס לרפואה המערבית הוא עורר לא מעט עניין, ומחקרים הוכיחו היא הוא יעיל בדיכוי של שני אנזימים מסוג 5 אלפא רדוקטאז. מהסיבה הזאת הצמח הזה יעיל בפתרון של לא מעט בעיות רפואיות, בין היתר כמו שבטח כבר הבנתם צריכת הצמח יעילה בטיפול בהתקרחות ובנשירת שיער אצל גברים ונשים.

כיצד דקל ננסי מסייע לטיפול בנשירת שיער?

מדען מבצע מחקר במעבדה

כיום רוב האנשים שצורכים דקל ננסי על בסיס קבוע עושים זאת על מנת להתמודד בצורה יעילה עם נשירת שיער. כמו שקראתם בפסקה הקודמת הדקל הננסי מסייע בדיכוי של שני אנזימים מסוג 5 אלפא רדוקטאז, האנזים הזה הוא זה שמבצע את ההמרה של הטסטוסטרון ל-DHT. DHT הוא בעצם החומר שברוב המקרים גורם לנשירת שיער גם אצל גברים וגם אצל נשים.

לפיכך בזכות כך שהדקל הננסי מצליח לעצור את ההמרה של הטסטוסטרון ל-DHT הוא מפחית בצורה משמעותית את קצב נשירת השיער. יש כאלה שמספרים כי השימוש בדקל הננסי סייע לכך שהשיער שלהם יצמח בחזרה, אך למען האמת אין מחקרים שהוכיחו כי זה באמת נכון. מה שבטוח זה שהשימוש בדקל הננסי יכול לעצור בצורה מאוד משמעותית את קצב נשירת השיער, ואצל לא מעט גברים ונשים מדובר על אוויר לנשימה.

צריך לציין כי בשנים האחרונות עדיין נערכים מחקרים שונים על היעילות של דקל ננסי לטיפול בהתקרחות. כך שכמעט בכל שנה יוצא מחקר חדש עם מידע נוסף ומעניין שכדאי לכם לעיין בו. אך באופן כללי אם רציתם לדעת כיצד הדקל הננסי מסייע לטיפול בנשירת שיער – הסוד הוא כמובן בעצירת ההמרה של הטסטוסטרון ל-DHT, דבר שעד לפני מספר עשורים היה נשמע לגמרי כמו מדע בדיוני.

המינון של מוצרי דקל ננסי לשיער ואיך מומלץ לצרוך אותם

מינון של דקל ננסי לשיער

חשוב מאוד שתיקחו את המינון היעיל ביותר עבורכם על מנת שתוכלו לראות תוצאות בזמן הקצר ביותר, תוצאות שיביאו אתכם למצב שבו אתם נלחמים עם ההתקרחות. אך צריך להודות על האמת – אין מינון מומלץ בכל מה שקשור לצריכת דקל ננסי לשיער. עבור כל בן אדם שלוקח אותו בתור תוסף ההשפעה היא שונה, ולכן צריך לשחק עם המינונים השונים עד שמגיעים לנוסחה המנצחת. אז זה בעצם אומר שאתם צריכים להתחיל להמר עד שתראו את התוצאה הרצויה? כמובן שהתשובה היא שלילית. אז מה כן תוכלו לעשות על מנת להגיע לתוצאות הרצויות?

האפשרות הראשונה שלכם היא לקחת דקל ננסי לטיפול בנשירת שיער בהתאם להוראות שרשומות על גבי האריזה. ברוב המקרים אם תיקחו את המינון המומלץ של התכשיר הספציפי שאותו אתם לוקחים תוכלו להגיע לתוצאות שאתם מצפים לקבל. אך כמובן שכל הזמן חשוב שתהיו עם יד על הדופק על מנת שתוכלו לשפר את המינון במידת הצורך.

האפשרות השנייה והיותר מומלצת היא להתייעץ עם רופא או עם הרוקח שמספק לכם את התכשיר. מדובר על אנשים מנוסים שככל הנראה מכירים לעומק את המינונים המומלצים אצל אנשים כאלה ואחרים. חוכמת ההמונים אף פעם לא משקרת, כך שתוכלו להתבסס על המינון שמתאים למרבית האנשים – ככל הנראה זה יהיה המינון המושלם עבורכם.

בזכות המודעות ליתרונות הרבים של הדקל הננסי, הרפואה המערבית אימצה אותו באופן חד משמעי. לכן כיום תוכלו לצרוך את הדקל הננסי במגוון רחב של דרכים, כאשר אתם כמובן צריכים למצוא את הדרך היעילה והרלוונטית ביותר עבורכם. מבחינת היעילות ניתן להגיד באופן חד משמעי כי היא תהיה זהה בכל אחת מהדרכים שתבחרו, כך שיש לכם יד חופשית לבחור את הדרך שמתאימה לכם.

הדרך הראשונה היא כמובן לאכול את פירות היער שאותם מפיק הדקל הננסי. מדובר על דרך קצת פחות שכיחה בישראל, אך עדיין חשוב שתדעו כי מדובר על דרך יעילה שיכולה לסייע לכם. אך זה רק בתנאי שיש לכם את האפשרות לצרוך את פירות היער, שאותם תתקשו מאוד למצוא בחנויות השונות.

הדרך השנייה שהיא קצת יותר יעילה היא לצרוך את הדקל הננסי בתור תוסף מזון. כיום תוכלו למצוא את הדקל הננסי כמעט בכל חנות טבע, כך שאתם לא צריכים ללכת לאיבוד בין שלל אפשרויות. אם תחליטו לבחור באפשרות הזאת תוכלו למצוא תמצית דקל ננסי, טבליות ואפילו כמוסות. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את הדרך המועדפת עליכם, כמו שכבר אמרנו היעלות איננה משתנה וכל אפשרות שתבחרו תהיה מבורכת. כמובן שתוכלו להתייעץ עם אנשים שונים על מנת לעשות את הבחירה הנכונה.

האם דקל ננסי לשיער מומלץ לנשים בהריון?

כמו שכבר אמרנו בהתחלה – דקל ננסי יעיל לטיפול גם לגברים וגם לנשים. מהסיבה הזאת לא מעט נשים בהריון שסובלות מנשירת שיער משמעותית שואלות את עצמן האם הן יכולות לקחת את התוסף הזה. אז גם כאן כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכן אין תשובה חד משמעית והדעות חלוקות לכאן או לכאן. אך ההמלצה היא להימנע מכל מיני תוספי תזונה שלא ניתן לדעת עד כמה הם עשויים לפגוע אם בכלל בהריון עצמו. בכל זאת מדובר על תקופה זמנית של 9 חודשים, ולכן מוטב להמשיך לקחת את התוסף לאחר ההריון.

חשוב לציין כי לנשים שנמצאות בעיצומו של הריון יש מספר אפשרויות אחרות שאיתן הן יכולות להתמודד עם נשירת שיער. בחלק לא קטן מהמקרים התקרחות אצל נשים בהריון נובעת מההריון עצמו, ולאחר ההריון המצב יחזור לקדמותו וההתקרחות גם היא תפסיק. כך שאם הנשירה התחלה רק בגלל ההריון, אין שום סיבה לקחת תוספי תזונה מיוחדים – תחכו לראות מה יהיה המצב של השיער לאחר ההריון. ברוב המקרים אתן עשויות לגלות כי הנשירה תפסיק או תהיה הרבה פחות משמעותית ממה שהיא הייתה. במצב הזה יהיה לכן הרבה יותר פשוט לבחור את הצעדים הבאים שלכן – כאשר בסיום ההריון תוכלו לשקול לקחת דקל ננסי לשיער על מנת למנוע את המשך ההתקרחות.

האם דקל ננסי לשיער יעיל יותר מתכשירים אחרים?

בשנים האחרונות בגלל המודעות ההולכת וגוברת לנושא של נשירת שיער יצאו לא מעט תכשירים שנועדו על מנת להילחם בתופעה. יש לא מעט תכשירים שיכולים להביא אתכם לתוצאות מעולות – כאשר בין שלל התכשירים תוכלו למצוא גם את הדקל ננסי. אז האם הוא באמת הגרסה המוצלחת ביותר מבין כל התכשירים שקיימים בשוק? לא בהכרח, בסופו של יום יש לא מעט תכשירים שיכולים להביא אתכם לתוצאות דומות לתוצאות שהדקל ננסי יביא אתכם.

מה שכן, דקל ננסי לשיער הוא אחד מהתכשירים המבוקשים ביותר, ולכן אם תלכו על פי הרוב זה ללא ספק אמור להיות התכשיר המועדף עליכם. בנוסף בשונה מתכשירים אחרים ישנם מחקרים מדעיים שמראים כי דקל ננסי אכן יעיל לטיפול בהתקרחות בהשוואה לתכשירים אחרים שאמינותם לוקה בחסר.

מנגד יש תכשירים שמבטיחים להביא אתכם לתוצאות טובות יותר בזמן קצר יותר, כך שאתם צריכים לקחת את הנושא הזה בחשבון. בסוף לא משנה באיזה תכשיר תבחרו, המטרה שלכם חייבת להיות לעצור את נשירת השיער בהקדם האפשרי. במקרה הזה המטרה שלכם היא הדבר החשוב ביותר, כך שאתם צריכים לבחור את התכשיר או את תוסף המזון שהכי מתאים לכם באופן אישי. תמיד תוכלו להתייעץ עם רופא או עם אנשי מקצוע אחרים בתחום על מנת שימליצו לכם את התוסף או התכשיר האידיאלי עבורכם.

כמה זמן צריך לחכות עד שהדקל הננסי יתחיל לבצע את עבודתו?

שעון על רקע ורוד וטורקיז

זוהי אולי שאלת מיליון הדולר שכל מי שמתחיל לקחת דקל ננסי לטיפול בהתקרחות שואל את עצמו. הרי השאיפה היא כמובן שתוכלו לראות תוצאות בתוך זמן קצר, אך אתם צריכים לזכור כי היעילות היא החשובה ביותר. גם אם תצטרכו להתאזר בסבלנות – בסופו של יום המטרה חייבת לקדש את האמצעים.

לגבי זמן ההשפעה של, ניתן להגיד כי רוב המחקרים טוענים כי ניתן לראות תוצאות כבר לאחר כשלושה חודשים מרגע נטילת התכשיר. אך צריך להבהיר את הנקודה כי כל מקרה נשקל לגופו ויש כאלה שההשפעה יכולה להתפרס על פני משך זמן ארוך יותר, הסבלנות שלכם היא חלק אינטגרלי בהצלחת הטיפול כולו – כך שאתם צריכים לקחת זאת בחשבון.

אתם לא הולכים לראות אחרי שלושה חודשים או אפילו אחרי שישה חודשים צמיחה אדירה של שיער. אבל כן תוכלו לראות כיצד קצב הנשירה פוחת באופן משמעותי, ואפילו עם הזמן תוכל להתחיל לראות ניצנים קטנים של צמיחה. אך הדבר המרכזי שאתם צריכים לזכור זה שאם לא תהיו סבלניים תתקשו מאוד להגיע לתוצאות. בהתמודדות עם התקרחות אין נוסחת פלא, כל תכשיר נועד להשפיע לטווח הרחוק ולכן אתם תצטרכו להתמיד ולקחת אותו באופן קבוע. כך תוכלו להיות בטוחים שיבוא יום שתוכלו להתחיל לראות בו את התוצאות הרצויות.

איך בוחרים את התוסף המושלם?

אם תחליטו לצרוך את הדקל הננסי בתור תוסף מזון, יעמדו לרשותכם לא מעט אפשרויות והבחירה לעיתים יכולה להיות מבלבלת במיוחד. לכן אתם צריכים להגיע מוכנים כך שלא תמצאו את עצמכם רוכשים חתול בשק, הרי השאיפה שלכם בסוף היא להגיע למצב שבו תעצרו את נשירת השיער באופן יעיל. נציין תחילה כי אין באמת קשר בין העלויות של התכשירים השונים ובין היעילות שלהם, כך שאל תבצעו את הבחירה רק על סמך המחיר. בנוסף לא תמיד המוכרים ידעו בדיוק את היעילות של כל תכשיר, כך שמומלץ לקחת את ההמלצות שלהם בעירבון מוגבל.

ההמלצה שלנו אליכם היא לבחור את התוסף על סמך חומצות השומן שיש בו. כמובן שככל שתהיה יותר חומצות שומן כך התוסף יהיה יותר יעיל והרבה יותר אפקטיבי עבורכם. את הכמות של חומצות השומן תוכלו למצוא לרוב על גבי האריזה של המוצר, ואם אתם לא מוצאים תמיד תוכלו לשאול את המוכר.

השאיפה שלכם צריכה להיות לצרוך תוסף מזון שיש בו מעל ל-100 חומצות שומן, ברגע שתבחרו בתוסף מזון עם כמות כזאת של חומצת שומן – אתם תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה. במקרה שבו בתוסף יש פחות מ-100 חומצות שומן, מוטב יהיה לכם לבחון תוספים אחרים שיכולים להיות יותר יעילים ואקטיביים עבורכם.

תופעות לוואי של דקל ננסי לשיער

גבר עם ידיים על הפנים שסובל תופעות לוואי

לא משנה איזה תכשיר אתם מחליטים לקחת, חשוב מאוד שתוודאו מראש האם הוא עלול לגרום לתופעות לוואי. הרי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מתמודדים בחוסר אונים מול תופעות לוואי שלא הייתם מודעים על קיומם מבעוד מועד. ברגע שאתם מכינים את עצמכם לתופעות לוואי כאלה ואחרות, תוכלו להתמודד איתם בצורה יעילה – וכמובן להמשיך לקחת את התכשיר בצורה יעילה על מנת שתוכלו להגיע לתוצאות הרצויות.

אם החלטתם לקחת דקל ננסי כדי לטפל בבעיות השיער שלכם, אתם בוודאי סקרנים לשמוע לאילו תופעות לוואי הוא עלול לגרום. אנו כאן על מנת להכין אתכם בצורה יעילה לקראת כל תופעת לוואי כך שלא תמצאו את עצמכם מופתעים ולא מוכנים. קודם כל נתחיל מהבשורות הטובות – דקל ננסי הוא תוסף בטוח במיוחד, ותופעות הלוואי המדווחות הן בתדירות נמוכה במיוחד. כך שאתם יכולים לקחת את התכשיר ללא כל דאגה ולהבין כי גם אם קיימות תופעות לוואי מדובר על תופעות מינוריות שחולפות בתוך זמן קצר.

תופעות הלוואי השכיחות ביותר שדווח עליהם הם:

 • כאבי בטן ובחילות – מדובר על תופעה קצת יותר שכיחה, אך כמו שאתם מתארים לעצמכם היא חולפת בתוך זמן קצר. במקרים שבהם מדובר על כאב בלתי נסבל תוכלו כמובן להשתמש במשככי כאבים.
 • כאבי ראש וסחרחורות – מדובר על תופעת לוואי פחות שכיחה והיא מתרחשת לעיתים נדירות יותר. התופעה חולפת מעצמה ואינכם צריכים לעשות שום פעולה על מנת להתמודד איתה.

חשוב שתשימו לב לאופן שבו הגוף שלכם מגיב לדקל הננסי, במיוחד בימים הראשונים לאחר תחילת השימוש. לפני שאתם מתחילים לצרוך את התוסף, תמיד כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל שלכם.

דקל ננסי: יתרונות וחסרונות

אישה בלונדינית עם שיער פזור

יתרונות:

 • היתרון המשמעותי ביותר הוא כמובן ביעילות של הטיפול כנגד נשירת שיער. מחקרים הוכיחו כי דקל ננסי באמת משפר את המצב ומביא לעצירה מסוימת באינטנסיביות של קצב ההתקרחות. כך שאתם בהחלט יכולים להיות בטוחים כי ישנו סיכוי סביר שהטיפול יצליח.
 • עוד יתרון שאתם צריכים להיות מודעים אליו הוא שדקל ננסי יעיל לטיפול בבעיות רפואיות נוספות. כך שאם אתם סובלים מבעיות רפואיות מסוגים שונים, דקל ננסי יכול לשפר גם אותם. כך אתם בעצם יכולים להרוויח שני ציפורים במכה אחת.
 • ניתן לקחת דקל ננסי בכל גיל – אין גיל ספציפי שבו מומלץ להתחיל לקחת. כך שאם אתם סובלים מהתקרחות בגיל צעיר או בגיל מבוגר זה לא באמת משנה. דקל ננסי יכול לספק כלם את התוצאה הטובה ביותר, ואתם מהצד שלכם לא צריכה להיות שום מגבלה או שום סוג של היסוס.
 • תוכלו למצוא דקל ננסי במגוון רחב של צורות. כך שאתם יכולים לבחור את הדרך היעילה ביותר לקחת אותו, כך שתוכלו להתמיד וגם להגיע לתוצאות הטובות ביותר. השאיפה שלכם היא להגיע למצב שבו נשירת השיער נעצרת לחלוטין, תוכלו להגיע למצב הזה רק על ידי לקיחת דקל ננסי באופן קבוע.

חסרונות:

 • אומנם תופעות הלוואי של דקל ננסי הן תופעות מינוריות, אך עדיין הוא יכול להביא איתו תופעות לוואי כאלה ואחרות. כך שלא כל אחד יוכל להצליח לחיות עם התופעות הללו בשלום, ומוטב שתהיו בטוחים שאתם מסוגלים לשרוד את כל תופעות הלוואי באופן יעיל.
 • רכישת דקל ננסי מביא איתה הוצאה כספית נוספת מלבד כל ההוצאות הכספיות הרגילות שיש לכם. כמובן שהמטרה במקרה הזה היא בהחלט משתלמת, אך עדיין אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מסוגלים להכניס לעצמכם הוצאה כספית קבועה. תוכלו לבצע סקר שוק על מנת להבין פחות או יותר מהם העלויות של דקל ננסי.
 • לא מדובר כאן על תכשיר שמספק לכם תוצאות מידיות, כך שתצטרכו לחיות עם הנשירה כמו שהיא במשך מספר חודשים. אם אתם מצפים לראות תוצאות מיידית, כדאי לכם לשקול לבחור באפשרויות אחרות. דקל ננסי מיועד לכאלה שרוצים לראות תוצאות לטווח הרחוק.
 • עליכם לזכור לקחת את הדקל ננסי באופן קבוע על מנת שתוכלו לראות תוצאות. אם תשכחו לקחת את התכשיר במשך מספר ימים, לא מן הנמנע שתצטרכו לחזור על כל התהליך מההתחלה. כך שאתם מוכרחים להיות מאוד אחראיים, ולזכור לקחת על בסיס יומיומי את התכשיר. מוטב שאפילו תעשו לעצמכם תזכורות בפלאפון שיסייעו לכך שאתם לא תשכחו.

כמה זה עולה?

יד שמחזיקה כרטיס אשראי

אם אתם רוצים להתחיל לקחת דקל ננסי לשיער, אתם צריכים לדעת מהי העלות הכספית שתצטרכו להשקיע על מנת לראות תוצאות. חשוב לציין כי היום הכוח נמצא בידיים שלכם, ותוכלו לבצע השוואת מחירים מקיפה כך שתוכלו למצוא את התכשיר היעיל ביותר במחיר המשתלם ביותר. ברוב המקרים העלות של קופסא לא אמורה לעלות יותר מכמה עשרות שקלים.

תוכלו גם לבצע את הרכישה דרך אתרים באינטרנט – אתרים בארץ או אתרין בחו"ל שיסייעו לכם לקבל מחירים הרבה יותר משתלמים. ככל שתבחנו את המצב בצורה מעמיקה יותר, כך תוכלו לגלות מחירים הרבה יותר זולים. השאיפה שלכם חייבת להיות לקבל את הטיפול היעיל ביותר ובאותה נשימה גם לא להכניס את היד עמוק מידי לכיס.

אך אתם צריכים לזכור כי בסוף מבחן התוצאה הוא הדבר החשוב ביותר מבחינתכם – ואתם לא יכולים להתפשר על האיכות של הטיפול. לכן את המוצרים השונים תבחנו קודם כל על סמך היעילות שלהם ורק לאחר מכן על סמך העלות שלכם. אתם לא תרצו להגיע למצב שבו אתם רוכשים תכשיר דקל ננסי במחיר מצוין, אך לאחר מספר חודשים אתם תגלו כי הוא בכלל לא יעיל. השילוב המנצח בין עלות אטרקטיבית ובין השפעה אפקטיבית היא משהו שתוכלו להשיג, רק תהיו מאוד זהירים ותקבלו החלטות שאתם שלמים איתם לחלוטין.

האם חייבים להתייעץ עם רופא לפני השימוש?

עליכם להבין כי ברגע שאתם מכניסים תוספי תזונה חדשים אל תוך התפריט היומי שלכם, ישנה חשיבות משמעותית להתייעץ עם רופא. הרופא הוא זה שיוכל להמליץ לכם איך לשלב את תוספי התזונה בצורה היעילה ביותר, כך בסופו של יום תוכלו להשיג את התוצאות הרצויות. מהסיבה הזאת גם כאשר אתם שוקלים להתחיל לקחת דקל ננסי, מוטב כי תתייעצו עם הרופא שלכם – רופא שמכיר את כל ההיסטוריה הרפואית שלכם. כך שתוכלו לשמוע ממנו עד כמה השימוש בדקל ננסי יכול לסייע לכם להתמודד עם נשירת השיער, ואיך תוכלו לצרוך אותו בצורה היעילה ביותר.

אך באותה מידה חשוב להסביר כי אין חובה להתייעץ עם רופא או לקבל מרשם על מנת לרכוש דקל ננסי. נשירת שיער היא בעיה נפוצה במיוחד, והשאיפה היא שכל אחד שסובל מהבעיה הזאת יוכל לקבל את המענה האפקטיבי ביותר. כך שההתייעצות עם הרופא נועדה על מנת לוודא את האפקטיביות הזאת, היא לא נועדה על מנת שתקבלו את האישור הסופי.

מיותר לציין שאם אתם סובלים מבעיות בריאותיות אחרות, חשוב מאוד שתשאלו את הרופא שלכם את כל השאלות. לכן הפזיזות לעיתים יכולה להיות בעורכיכם. תקבעו תור מסודר לרופא שמכיר אתכם על מנת שתשמעו ממנו את דעתו על הטיפול וכיצד הוא הכי ממליץ שתיקחו דקל ננסי.

דקל ננסי לשיער: סיכום ומסקנות

בחורה צעירה חושבת ומחייכת על רקע של עצים ירוקים

אם אתם סובלים מהתקרחות אתם כנראה תהיו במצב שתהיו מוכנים לנסות הכל על מנת להילחם בתופעה. אז לפני שתיכנסו למראה שחורה אנו יכולים לספר לכם כי אתם לא לבד, בעולם כולו חלק נכבד מהאוכלוסייה מתמודד גם הוא עם נשירת שיער או התקרחות בדרגה כזאת או אחרת. אז אל תכניסו את עצמכם לדיכאון, בסוף אתם צריכים לחשוב כיצד תוכלו לצאת מהמצב שאליו נקלעתם. ניתן להגיד בפה מלא כי דקל ננסי זוהי אחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות לרשותכם, אך זוהי לא תרופת קסם תצטרכו לבצע עוד פעולות בכדי למנוע את המשך הנשירה.

מומלץ לקחת דקל ננסי כל עוד אתם שומרים על ההוראות ולוקחים אותו באופן קבוע. בנוסף מומלץ גם לשמור על אורח חיים בריא שגם הוא יוכל לסייע לכם להתמודד עם נשירת שיער. תזכרו כי דקל ננסי פועל לטווח הרחוק, כך שאל תחשבו כי כעבור כמה ימים תוכלו לראות את התוצאות של הטיפול. על מנת שתוכלו לראות את התוצאות את תצטרכו להיות מאוד סבלניים, אך אנשים שכבר התנסו בטיפול מספרים על שינויים מרחקי לכת לטובה כמובן. אז למה שאתם תישארו הרחק מאחור ותצטרכו להשלים עם נשירת השיער? זה הזמן שלכם לרכוש דקל ננסי ולהפסיק את ההתקרחות.

תוסף דקל ננסי של HAVASU

איכות
מחיר
עוצמה

ציון סופי

הדקל הננסי של חברת HAVASU מכיל רכיבי פרימיום איכותיים במיוחד. הוא נטול גלוטן ולא עבר הנדסה גנטית. הוא מכיל 500 מ"ג של תרכיז ואבקה לעוצמה מקסימלית.

לקריאת חוות דעת באמזון

יגאל בולדינג

יגאל הוא דמות פיקטיבית של פרופסור מפורסם בתחום נשירת והשתלות השיער. מוחו הוא מעיין ידע לא נגמר של כל מה שקשור לנשירת שיער גברית, וגם קצת נשית. פרופסור בולדינג תמיד ישמח לענות על שאלות, לתת מענה לקוראי האתר ולפרסם מחקרים, מאמרים, טיפים וגם את הגיגיו האישיים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יש 2 תגובות למאמר

 1. הייי,
  ראיתי כמה עדויות של אנשים (בלוגים,אתרים) שאומרים שאחת מתופעות הלוואי הן חשק מיני ירוד.
  מצד שני יש אתרים שממליצים להשתמש בדקל ננסי כדי לעורר חשק מיני.
  האם ישנה איזה שהיא עדות מדעית להשפעה של דקל ננסי על חשק מיני?

  תודה מראש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *